תכנון פלטפורמות דיגיטליות

השאלה היא לא "האם" אלא "איך"

זו לא סתם תחושה, זו המציאות. כולם נמצאים ופועלים במרחב הדיגיטלי. עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, מותגים בינלאומיים, ארגונים ועמותות – כולם נמצאים "באינטרנט", כלומר: במסכים שלכם. זוכרים את הסלוגן של "דפי זהב" מהמאה הקודמת – "אם אתה לא שם אתה לא קיים"? זה לגמרי נכון כיום לגבי המרחב הדיגיטלי. השאלה היא לא האם אתם צריכים להיות בדיגיטל, אלא באיזה אופן לעשות זאת, דרך תשגיע לקהלי היעד שלכם ותשיג את המטרות שהגדרתם.

לא בונים לפני שחוקרים, מתכננים ומגדירים מטרות

כדי להקים אתר אינטרנט, פורטל, דף נחיתה או אפליקציה – חייבים לתכנן היטב. בדיוק כפי שלא מתחילים לבנות בית לפני שמגדירים את הצרכים של יושביו, מאפיינים את הפונקציות של המבנה, מהנדסים את יסודותיו ומשרטטים את מבנהו הפנימי – כך לא בונים פלטפורמה דיגיטלית לפני שמבצעים מחקר, מגדירים מטרות וצרכים, מהנדסים מפרט טכני ומתכננים עיצוב וחוויית משתמש. אינבאונד מתכננת ומקימה את כל סוגי הפלטפורמות הדיגיטליות: אתרי אינטרנט, פורטלים, אפליקציות ודפי נחיתה, והכל בעבודה יסודית ומתוכננת היטב, ובהתאם לתקציב הלקוח.

דברים שעשינו ומותר לנו לספר

שאלון רמת אבטחת

אוניברסיטת בר אילן: ידיעון דיגיטלי המורכב מעשרות דפי נחיתה שמטרתם "לעשות סדר" מהיר בראשם של המשתמשים לגבי מהות כל תואר, ייחודו והקריירה שניתן לבנות על בסיסו.

שאלון רמת אבטחת

רובע הבשמים: מיני סייט שמרכז את כל פעילויות התיירות שניתן לבצע ברובע הבשמים במצפה רמון, עם מידע עשיר על כל פעילות ומנגנון חכם לבניית יום כיף ברובע.

שאלון רמת אבטחת

אינטרויז'ן: אתר אינטרנט בתחום מיחשוב הענן, איחסון אתרים ושרתים, המיועד הן ל B2B והן ל C2B. האתר מציג מידע עשיר על השירותים והפתרונות השונים, מבלי להעמיס על הגולש.